Jau aštuoneri metai šalia Vilniaus, kelio Vilnius–Trakai 18-ame kilometre ir mažus, ir didelius, jaunus, ir senus vilioja nuostabi pramoga – Kukurūzų labirintas. Šio labirinto įkūrėjas – Vilniaus bažnyčios „Tikėjimo žodis“ narys Saulius Kaminskas – maloniai pasitinka kiekvieną lankytoją, panorėjusį čia praleisti laisvalaikį su šeima ar draugais.

2016 m. rugsėjo 25-ąją Vilniaus bendruomenės „Tikėjimo žodis“ tikintieji po pamaldų ir vėl „dūzgė“ („dūzgėmis“ vadinama jau tradicija tampantis brolių ir sesių pasibuvimas kartu po sekmadienio pamaldų) – šį kartą norintys susibūrė išvykai į Kukurūzų labirintą. Kai kurie žmonės į Kukurūzų labirintą važiavo pirmą kartą, o kai kurie jau buvo lankęsi ne kartą, ir ne du.

Nuostabu, kad ši išvyka sutapo su rugsėjo 25 d. Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena, o atvykusius į Kukurūzų labirintą pasitiko virš vartų parašyti žodžiai: „Jis yra kelias, tiesa ir gyvenimas“. Kas gali būti nuostabiau, nei žinoti, jog keliaujantieji pasirinko teisingą Kelią?!

Dalyvavusius išvykoje kviečiame atgaivinti atsiminimus, o visus kitus virtualiai „pakeliauti“ po Kukurūzų labirinto nuotraukų galeriją.

Vilija Senulytė (nuotraukos Vilijos)